Kapavietės įrengimasKiekvienos kapavietės įrengimas mūsų komandos yra vertinamas atskirai ir siekiame pasiūlyti individualius sprendimus, kad kapavietė atrodytų tvarkingai ir solidžiai. Ieškome ir randame optimalius sprendimus, atsižvelgdami į kapavietės dydį, aplinką, būklę, sudėtingumą, turimus išteklius, biudžetą ir kitus svarbius veiksnius.

Kokiais būdais gali būti įrengiama kapavietė?

Kapavietės įrengimas gali būti atliekamas įvairiais būdais:

  1. Pamatų betonavimas: tai pamatų liejimas, kuris užtikrina kapo stabilumą ir ilgaamžiškumą.
  2. Kapavietėje įrengiamas naujas paminklas:  gaminame standartinius ir išskirtinius paminklus bei juos įrengiame kapavietėje.
  3. Kapavietės įrengimas dengiant granitine plokšte arba granitinėmis plytelėmis
  4. Kapavietės įrengimas padengiant trinkelėmis: tai itin patogus ir praktiškas sprendimas. 
  5. Kapavietės įrengimas naudojant akmenukus ar skaldą:  toks kapo įrengimo būdas nereikalauja daug priežiūros, tačiau reikia periodiškai keisti skaldą dėl aplinkos poveikio.
  6. Kapavietės įrengimas naudojant  juodžemį ar mulčą dekoravimui. 
  7. Kapavietės apželdinimas daugiametėmis gėlėmis, krūmais

Kaip tinkamai išsirinkti kapavietės įrengimo būdą?

Kad tinkamai pasirinktumėte kapavietės įrengimo būdą, reikia atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius:

1. Įvertinkite, kiek galite skirti lėšų kapavietės įrengimui: nusistatykite biudžetą, kurį galite paskirti šiam tikslui.
2. Konsultuokitės su kapaviečių įrengimo specialistais: „Monumento“ komanda padės rasti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes.
3. Apsvarstykite kapavietės priežiūros poreikius: skalda dekoruotoms kapavietėms reikia dažnesnės priežiūros, o granito plokštėms – mažiau.
3. Planuokite į ateitį: Jei planuojate, kad šioje kapavietėje bus palaidota daugiau šeimos narių, pasirinkite sprendimus, kurie leis lengvai atlikti pakeitimus ateityje.
4. Derinkite estetiką su funkcionalumu: stenkitės išsirinkti tokį kapavietės dizainą, kuris būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas bei lengvai prižiūrimas.

Pasitikėkite „Monumento“ komanda, kuri padės įrengti ir prižiūrėti kapavietę, atsižvelgdama į jūsų poreikius ir pagarbiai tvarkydama jūsų artimųjų atminimą.

Jeigu norite individualios konsultacijos bei sužinoti kiek kainuos  kapavietės įrengimas, užpildykite užklausą čia.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau