Dekoratyvinė skalda kapamsDekoratyvinė skalda kapams – praktiškas ir patogus kapavietės puošimo sprendimas. Kokybiška skaldelė nereikalauja daug priežiūros, yra natūrali ir kuria dailų kapavietės dizainą. Dengiant skaldele visuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, koks po ja bus klojamas pagrindas – tinkamai parinktas pagrindas padės apsisaugoti nuo piktžolių.

Dekoratyvinė skaldelė kapuose išsiskiria ir plačiomis dizaino galimybėmis – klientai gali pasirinkti skirtingų spalvų, motyvų ir raštų skaldelę. Taip pat kapavietėje suformuoti norimas formas kapavietėje.

„Monumento“ asortimente – dekoratyvinė skaldelė, dekoratyviniai akmenukai bei dekoratyvinis multis. Mūsų komandos specialistai padės suderinti spalvas, dekoratyvinius elementus ir mozaikas. Meninis dekoravimas skalda idealiai tiks norintiems sukurti savitą ir išskirtinį kapavietės stilių. Granito skalda Vilniuje ir kituose šalies regionuose jau tapo populiariu kapavietės tvarkymo sprendimu.

Jūsų kapais pasirūpinsime kaip savais – pakonsultuosime, kokį dizainą ir kokią dekoratyvinės skaldelės rūšį pasirinkti. Pageidaujant – parengsime visą kapavietės dizaino projektą ir jį įgyvendinsime.

Dirbame su klientais visoje Lietuvoje ir užtikriname kokybiškas kapaviečių tvarkymo, meninio dekoravimo skalda paslaugas ir aukščiausios klasės akmenukų, skaldelių, mulčio medžiagas. Tiekiame visas žaliavas, tokias kaip granitinė skalda kapams, dekoratyviniai akmenukai kapams ir kitas.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau