Plokštės kapamsMūsų gaminių kataloge – tik kokybiškos plokštės kapams. Pažangių gamybos technologijų dėka šiandien klientams galime pasiūlyti įvairių spalvų, formų ir storio granito plokštes. Bendradarbiaujame su patikimais, aukštos reputacijos tiekėjais iš viso pasaulio – nuo Europos iki Afrikos žemyno.

Pagal kliento turimą ar mūsų pačių parengtą kapo dizaino projektą pjauname įvairaus storio ir išmatavimų plokštes kapams. Galime išpjauti unikalias formas ir padėti sukurti išskirtinį kapavietės stilių. Išpjauname ir pageidaujamas formas gėlyno formavimui – sumaniai pritaikius plokštę bus itin patogu apželdinti kapą augalais.

„Monumento“ komanda ne tik pasirūpins visus jūsų poreikius atitinkančiomis plokštėmis kapams, tačiau ir atliks visus kapo montavimo darbus. Esame sukaupę profesionalią įrangą ir patyrusių meistrų komandą, todėl visus darbus atliksime kruopščiai ir operatyviai.

Granito plokščių kainos itin konkurencingos – mes užtikriname aukščiausią kainos ir kokybės santykį. Jeigu ieškote kapo plokštė arba norite pasikonsultuoti, kokia plokštė būtų tinkamiausia kapams – susisiekite su mumis.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau