Akmens plokštės kapamsKai netenkame artimo žmogaus, turime priimti daug skirtingų sprendimų, susijusių su kapavietės tvarkymu ir priežiūra. Tokiose kapinėse, kuriose auga daug medžių, pakankamai sudėtinga palaikyti kapavietę tvarkingą, kadangi nuolat krentantys lapuočių ir spygliuočių medžių lapai, spygliai ar šakelės kaupiasi aplink kapą ir reikalauja nuolatinės priežiūros ir darbo.

Norint tokiose kapinėse palaikyti tvarką ir švarą, neįdedant daug darbo, reikėtų rinktis kapo dengimą akmens plokšte. Akmens plokštės kapams ne tik užtikrina švaros ir tvarkos pojūtį, bet ir palengvina visą kapavietės priežiūrą. Akmens plokštės paviršius yra pakankamai slidus, kad ant jo nesikauptų daugybė krentančių lapų, spyglių, ar kitų  organinių atliekų, todėl jos nereikia nuolatos šluoti ar valyti. Kapavietės dengimas akmens plokšte yra tobulas pasirinkimas žmonėms,  kurie neturi galimybės nuolatos lankytis kapinėse nes gyvena kitoje Lietuvos dalyje ar užsienyje.

Pasirinkus tinkamą granito rūšį ir spalvą, galima sukurti unikalų ir gražų dizainą.  Siūlome platų asortimentą, kuriame rasite įvairių spalvų, raštų ir rūšių akmens plokštes kapams.

Juodas granitas, toks kaip „Absolute black“ arba „Gabro diabaz“ yra itin populiarus, kadangi atrodo elegantiškai ir solidžiai. Žinoma, kad kiekvienas renkasi ir kitokias spalvas, pavyzdžiui juodai rusvą „Aurora“ , šviesią „Viscount white“, juodai žaslvą „Olive green“ ar kitokią. Kiekviena granito plokštė turi savo unikalų žavesį, kuris suteikia kapavietei individualumo.

Kapavietės dengimas akmens plokšte yra ne tik praktiškas sprendimas dėl paprastos priežiūros bet ir dėl to kad granito akmens plokštės yra ilgaamžės ir ypač tvirtos. Granitas yra ypatingai patvarus ir atsparus įvairioms oro sąlygoms. Todėl galite būti ramūs, kad kapavietė išliks nepakitusi ir tvarkinga daugelį metų.

Svarbu paminėti, kad kiekviena kapavietė yra unikali, todėl mes siekiame pasiūlyti klientams ne tik standartines, bet ir unikalias akmens plokštes kapams, kurios atitiktų jų individualius poreikius ir lūkesčius. Mūsų patyrę meistrai gali padėti klientams pasirinkti tinkamą sprendimą ir sukurti prabangią ir tvarkingą kapavietę, kuri atspindės jų meilę ir pagarbą artimam žmogui.

Esame pasiruošę pakonsultuoti Jums patogia forma (telefonu, el. paštu, etc.) ir pateikti specialisto rekomendacijas renkantis akmens ploktšę kapams.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau