PaminklaiPaminklas kapavietėje bene svarbiausia artimojo atminimo dalis, todėl mūsų komandos dėmesys visuomet sutelktas ir į mažiausias gamybos smulkmenas ir detales. Siekiame, kad kiekvienas etapas nuo paminklo idėjos iki gamybos atitiktų standartus, o jūsų įsigyti gaminiai būtų kokybiški ir patvarūs.

„Monumentas“ savo klientams siūlo platų asortimentą gaminių, kurių tarpe modernūs paminklai, prabangūs paminklai, klasikiniai ir unikalūs paminklai. Atstovaujame tik patikimus paminklų antkapių gamintojus ir patys gaminame vienos, dviejų bei trijų dalių paminklus. Savo klientus kviečiame įprasminti brangių artimųjų atminimą pasirenkant paminklus iš gaminių katalogo arba rankų darbo paminklais pagal individualų užsakymą.

Mūsų specialistai padės sukurti idėją arba įgyvendins jūsų jau turimą viziją. Visus darbus atliekame kruopščiai ir operatyviai, pasitelkdami modernias technologijas. Užsakovui pageidaujant parengiame paminklo 3D vizualizaciją, kurios dėka galima patogiai koreguoti norimus paminklo elementus. 

Pasirūpinsime jūsų artimųjų kapų paminklų gamyba, taip pat siūlome platų papildomų paslaugų paketą: paminklų renovaciją, paminklų montavimą, įvairių raidžių ir užrašų iškalimą taip pat bronzinių raidžių montavimą. Norėdami pamatyti mūsų gaminius ir sumontuotus paminklus, spauskite čia

Paminklų kaina priklauso nuo jo matmenų, sudėtingumo, pasirinktos gamybos technologijos ir medžiagų bei kitų veiksnių. Mūsų pagamintų ir įrengtų paminklų šiandien jau galima rasti įvairiose Vilniaus ir kitų šalies miestų kapinėse – Liepynės kapinėse, Riešės kapinėse, Antakalnio kapinėse, Kairėnų kapinėse, Dūkštų ir kitose kapinėse.

Nors paminklai Vilniuje yra užsakomi dažniausiai, tačiau dirbame ir kituose miestuose. Susisiekite su mumis ir pasiteiraukite galimybės pastatyti paminklą jūsų pageidaujamoje vietoje.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau