Raidės ant paminkloPaminklas yra svarbus atminimo ženklas, įamžinantis artimųjų atiminimą ir pagerbiantis jų gyvenimus. Vienas iš būdų padaryti šį atminimo ženklą išskirtinį yra tinkamai parinktos  arba preciziškai iškaltos raidės ant paminklo.
Mūsų įmonė siūlo aukščiausios kokybės raidžių kalimo ir montavimo paslaugas, užtikrinančias unikalų ir ilgaamžį rezultatą. Siūlome raidžių ir portretų kalimą tiek ant paminklų, tiek ant granito plokščių ar paminklinių lentelių.

Raidės ant paminklo kalimas rankiniu būdu arba smėliasrove

Galime pasiūlyti tradicinį ir labiausiai vertinamą raidžių iškalimo ant paminklo būdą, kadangi mūsų meistrai dažniausiai tiek portretus tiek raides iškala rankiniu būdu. Toks paminklo raidžių iškalimo būdas  yra puikus pasirinkimas norint paminklui suteikti išskirtinumo.  
Kaina už vienos raidės ant paminklo iškalimą yra nuo 4 Eurų, o jei kalimas atliekamas ant paminklo kuris jau sumontuotas kapinėse, kaina gali siekti nuo 10 Eur už raidės iškalimą. 
Tiems, kurie ieško greitesnio ir paprastensio sprendimo, siūlome raidžių kalimą smėliasrove. Šis metodas leidžia pasiekti iškalti labai tiksliai, o raidės atrodo aiškios ir tvarkingos. Vienos raidės ant paminklo iškalimo su smėliasrove kaina yra nuo 3,5 Euro už raidę.

Bronzinės raidės ant paminklo 

Pastaruoju metu vis labiau klientų pamėgtas pasirinkimas yra brozinės raidės ant paminklo. Tokių raidžių montavimas ypač tinka ant šviesaus granito paminklo ar antkapio, kadangi įprastai iškaltos raidės susilieja su granitu ir jų nesimato. Savo asortimente turime gana platų raidžių šriftų pasirinkimą, kurį galima peržiūrėti mūsų kataloge čia .
Mūsų bronzinės raidės ir kiti gaminiai yra išskirtinai Itališkos kokybės (italų tiekėjas „Caggiati“),  todėl galite būti tikri, kad laikui bėgant pas mus įsigytos raidės ant paminklo išliks tokios pat spalvos ir nenubluks.  
Kiekvieną Jūsų išsirinktą raidę kruopščiai montuojame, pirmiausiai kiekvienai raidei yra išgręžiama skylutė paminkle, ir tik tuomet klijuojama raidė, tokiu būdu užtikriname ilgaamžiškumą. Bronzinės raidės ant paminklo (su montavimu) kaina nuo 7 Eurų.

Raidės ant paminklo yra svarbus elementas, kuris gali suteikti paminklui išskirtinumo ir ilgaamžiškumo. Mūsų įmonė siūlo įvairius sprendimus, pritaikytus kiekvieno kliento poreikiams. Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums sukurti unikalų ir kokybišką paminklą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau