Smulki skalda kapamsSmulki skalda kapams yra puikus pasirinkimas, siekiant sukurti estetiškai patrauklią ir tvarkingą kapavietę. Ji ne tik suteikia subtilų ir elegantišką išvaizdos akcentą, bet ir yra praktiškas sprendimas, reikalaujantis mažai priežiūros. Mūsų asortimente rasite daugybę įvairių spalvų ir tekstūrų smulkių skaldų, kurios atitiks jūsų individualius poreikius ir kapavietės dizaino viziją. 

Smulki skalda mūsų asortimente:

  1. Nero juoda smulki skalda kapams: tamsi ir elegantiška skalda, puikiai tinkanti kapavietėms, kuriose norima išlaikyti minimalistinį ir rafinuotą stilių.
  2. Juoda blizgi smulki skalda kapams: prabangos ir blizgesio suteikianti skalda, kuri išskiria kapavietę ir suteikia jai ypatingo išskirtinumo. 
Mūsų asortimentas gana platus, todėl galite rinktis iš mūsų dekoratyvinių skaldelių katalogo, kuriame rasite įvairiausių spalvų, dydžių skaldelių ar akmenukų kuriuos galite derinti su išsirinkti bet kuria kita, o ypač su juoda smulkia skalda kapams. 
Galime pasiūlyti nero juodą, juodą blizgią, baltą, baltai mėlyną, geltoną, žalią, juodai raudoną, juodai baltą, rausvą, pilką, mėlyną ir violetinę skaldą kapams. Taip pat turime glūdintų ir taškuotų akmenukų, taškuotą granito skaldą kapams, juodo skalūno akmenukų, rausvo kvarcito skaldą bei raudonos taškuotos skaldelės. Šis įvairus spalvų ir raštų asortimentas leidžia sukurti unikalius ir estetiškus kapaviečių dizainus, atitinkančius įvairius skonius ir poreikius.

Kodėl mūsų smulki skalda kapams?

Mūsų įmonė siūlo aukštos kokybės smulkią skaldą kapams, kuri garantuoja ilgaamžiškumą ir estetinį pranašumą. Mes ne tik tiekiame skaldą, bet ir atliekame visus su kapavietės įrengimu susijusius darbus. Tai apima senos skaldos išmontavimą, naujos skaldos įrengimą, taip pat piktžolių apsaugos priemonių parinkimą ir įrengimą.

Kapavietės dizaino projektai

Siūlome platų kapaviečių dizaino projektų pasirinkimą, į kuriuos įeina įvairūs spalvų deriniai, dekoratyviniai elementai ir mozaikos. Mūsų specialistai padės jums pasirinkti tinkamiausią dizainą ir įgyvendinti jūsų viziją.

Visapusiškas paslaugų spektras

Mes dirbame su klientais visoje Lietuvoje, užtikrindami kokybiškas kapaviečių tvarkymo ir meninio dekoravimo paslaugas. Mūsų komanda pasiruošusi pasirūpinti jūsų kapaviete kaip sava, teikdama konsultacijas dėl dizaino ir medžiagų pasirinkimo, bei parengdama ir įgyvendindama visą kapavietės dizaino projektą.

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite mums padėti jums sukurti kapavietę, kuri ilgai gyvuos ir džiugins savo estetika. Prašome užpildyti užklausą čia ir pateiksime Jums patrauklų kapavietės sutvarkymo pasiūlymą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau