Kapų tvarkymas VilniujeTinkamai pasirūpinti amžinojo poilsio vieta – labai svarbus rūpestis, tenkantis iškeliavusiųjų artimiesiems. Kapų tvarkymas Vilniuje ar kituose regionuose ypač suintensyvėja prieš įvairias šventes – Visų Šventųjų dieną, metines ar kitas reikšmingas sukaktis. Deja, ne visuomet gyvename netoliese kapų, kuriuose palaidoti brangūs artimieji, kartais tenka nukeliauti ilgą kelią iki kapinių priešingame šalies krašte. Visa tai išvargina, todėl vis daugiau žmonių rūpesčius patiki mūsų profesionaliems kapų tvarkymo specialistams, kurie pasirūpina visišku kapavietės sutvarkymu nuo šiukšlių surinkimo iki kapavietės perimetro formavimo. Taip pat pageidaujant klientams pateikiamos originalios idėjos, kaip tinkamai sutvarkyti kapavietę ar sukurti savitą jos stilių.

„Momumentas“ jau sutvarkė ir suformavo daugybę kapaviečių visoje Lietuvoje. Jeigu turite klausimų, ar galėtume įgyvendinti jūsų viziją ir sutvarkyti kapavietę, būtinai kreipkitės į mūsų specialistų komandą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau