Darbų galerijaKapų tvarkymas ir renovacija – sudėtingas ir kompleksinis procesas, apimantis itin platų paslaugų spektrą nuo kapavietės dizaino sukūrimo iki kapo statinių sumontavimo ir kapavietės įrengimo. „Monumento“ komandos atliktų darbų galerijoje pateikiami įvairūs kapų tvarkymo pavyzdžiai.

Kviečiame susipažinti su įvairių kapų įrengimo pavyzdžiais – čia išvysite kapaviečių, kurioms buvo kuriami unikalūs vienetiniai paminklai, antkapiai, atlikti granitavimo, kapavietės apdailos darbai, pagaminti suoliukai, granito plokštės kapams ir t.t.

Klientams pageidaujant tik kapavietės sutvarkymo paslaugos, pasirūpiname kapavietės tvarka, švara, šiukšlių išnešimu, piktžolių pašalinimu. Dažnai rūpinamės pilnu projekto įgyvendinimu: sukuriame idėją, parenkame medžiagas, gaminius ir sumontuojame. Siekiame, kad kiekviena kapavietė pasižymėtų savitu stiliumi ir elegancija.

Išskirtinį dėmesį teikiame gaminių kokybei – naudojame tik aukščiausios klasės granito, marmuro ir kitus akmenis, dekoratyvinius akmenukus, mulčio ar juodžemio dangą, kapų aksesuarus. Juk mūsų darbai kalba už mus, o svarbiausi etapai slypi tokiose detalėse kaip tinkamas skulptūros ar vazos įkomponavimas, optimalios vietos parinkimas, geriausių ilgamečių augalų ir gėlių parinkimas ar dekoratyvinės skaldelės spalvos priderinimas prie likusio kapavietės projekto.

Taip pat dalyje įgyvendintų darbų projektų padėjome juos nemokamai suderinti su kapinių administracija ir Kultūros paveldo departamentu – pasirūpinome visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Patikėję kapavietės projektavimo, statinių gamybos ir įrengimo bei montavimo darbus mums, klientai išvengė papildomų rūpesčių.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau