Kapų priežiūraKapaviečių tvarkymo paslaugas teikiančios įmonės „Monumentas“ komanda pasirengusi ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti jūsų mylimų artimųjų kapais.

Viena iš reikalingiausių paslaugų – jūsų artimųjų kapų priežiūra. Ši paslauga yra reikalinga ne tik prieš šventes, bet ir keletą kartų per metus, kad jūsų artimųjų kapai nebūtų apleisti ir visada atrodytų tvarkingai net tada, kai jų negalite aplankyti ir sutvarkyti patys.

Mūsų klientai gali pasirinkti vieną iš siūlomų kapų priežiūros paslaugų – vienkartinį kapų tvarkymą, kurio metu sutvarkoma visa kapavietė, išvalomi paminklas ir antkapis, pasirūpinama augalais. Proginis vienkartinis kapų tvarkymas gali būti atliekamas prieš įvairius paminėjimus ar šventes – prieš Visų Šventųjų dieną, mirties metinių ar kitos sukakties proga.

Kita aktuali paslauga – generalinis kapavietės tvarkymas. Ji reikalinga tada, kai kapas yra ilgą laiką neprižiūrėtas ir nesutvarkytas. Nors tokia paslauga ir reta, tačiau pasitaiko, kad giminaičiai apleidžia artimųjų kapą, kurį nuolatos prižiūrėjo. Tada mūsų specialistai iš pagrindų sutvarko kapą, nebent reikalinga papildoma paminklo restauravimo paslauga. Sutvarkomas kapas, pakeičiama skalda, nuvalomos betoninės dalys, išvežamos atliekos, atkasami takeliai ir t.t.

Jeigu neturite galimybės reguliariai prižiūrėti kapavietės, mūsų komanda pasirengusi nuoširdžiai pasirūpinti jums brangių žmonių kapais ir pasiūlyti nuolatinę kapų priežiūros paslaugą. Nuolatinė kapų priežiūra yra atliekama keletą kartų per metus. Jos metu valomi nukritę medžių lapai, ravimos piktžolės, surenkamos senos žvakių atliekos ir kitos šiukšlės. Paslauga nėra brangi, tačiau labai reikalinga žmonėms, gyvenantiems toli ir norintiems, kad jų artimųjų kapas būtų tvarkingas visą laiką.

Kapaviečių tvarkymo ir kapaviečių priežiūros paslaugas teikiame Vilniuje ir įvairiuose Vilniaus rajonuose – Lentvaryje, Nemenčinėje, Rudaminoje, Šalčininkuose ir t.t.

Esant poreikiui, galime pasirūpinti jūsų artimųjų kapais ir kituose Lietuvos regionuose. Kapų priežiūra Vilniuje yra mūsų prioritetas.

Kapų sutvarkymo ir priežiūros kaina priklauso nuo individualių užsakovo poreikių – kapavietės būklės, restauracijos apimties ar naujų antkapių, paminklų gamybos. Tikslias paslaugos kainas galėsime pateikti pamatę jūsų artimųjų kapo būklę ir aptarę su jumis jūsų poreikius, norus ir lūkesčius. Susisiekime jau dabar!

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau