Kapų priežiūraKapaviečių tvarkymo paslaugas teikiančios įmonės „Monumentas“ komanda pasirengusi ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti jūsų mylimų artimųjų kapais. Mūsų klientai gali pasirinkti vieną iš siūlomų kapų priežiūros paslaugų – proginį kapų tvarkymą, kurio metu sutvarkoma visa kapavietė, išvalomi paminklas ir antkapis, pasirūpinama augalais. Proginis vienkartinis kapų tvarkymas gali būti atliekamas prieš įvairius paminėjimus ar šventes – prieš Visų Šventųjų dieną, mirties metinių ar kitos sukakties proga.

Jeigu neturite galimybės reguliariai prižiūrėti kapavietės, mūsų komanda pasirengusi nuoširdžiai pasirūpinti jums brangių žmonių kapais ir pasiūlyti nuolatinės kapavietės priežiūros paslaugą.
Kapaviečių tvarkymo ir kapaviečių priežiūros paslaugas teikiame Vilniuje ir įvairiuose Vilniaus rajonuose – Lentvaryje, Nemenčinėje, Rudaminoje, Šalčininkuose ir t.t.
 
Esant poreikiui, galime pasirūpinti jūsų artimųjų kapais ir kituose Lietuvos regionuose.
Kapų sutvarkymo kaina priklauso nuo individualių užsakovo poreikių – kapavietės būklės, restauracijos apimties ar naujų antkapių, paminklų gamybos.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau