Paminklų restauravimasPaminklų restauravimas

Ilgus metus kapinėse stūksantys paminklai ilgainiui apauga kerpėmis, samanomis, praranda savo dailią išvaizdą. Neretai žmonės nusprendžia, kad paminklą reikėtų pakeisti, tačiau visuomet yra puiki alternatyva – paminklo atnaujinimas. Specialių priemonių dėka įmanoma atnaujinti paminklus ir grąžinti jiems pirminę išvaizdą.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad prieš pradedant restauravimo darbus paminklo būklę turėtų įvertinti specialistas. Kartais kritinės būklės, labai seni paminklai yra nerestauruotini.

„Monumento“ komandos specialistai kokybiškai restauruoja tiek betoninius, tiek granitinius akmens paminklus.

Išlieti betoniniai paminklai – tai senoviniai paminklai, dažniausiai aptinkami ypač senose istorinėse ar kultūros paveldo kapinėse. Kokius restauravimo darbus atliekame? Pašaliname kerpes ir samanas, šlifuojame paminklą, pakeičiame paminklines lenteles, įkomponuojame kalvišką gaminį. Klientui pageidaujant, galime sukurti ir pagaminti originalius dekoro elementus ir naujai papuošti paminklą, suteikdami jam estetišką vaizdą. Visuomet atsižvelgiame į pradinę betoninio paminklo būklę – ar jis labai sutrupėjęs, ar galima integruoti papildomų elementų.

Granito akmens paminklai – įprastai išsilaiko itin ilgai, nes jie beveik netrupa, išlaiko savo pradinę būklę geriau nei betoniniai paminklai.

Kokius restauravimo darbus atliekame?

► Pašaliname kerpes ir samanas.
► Nušveičiame paminklą ir specialiomis priemonėmis atnaujiname akmenį.
► Atnaujiname užrašus, paryškiname arba perdažome raides.
► Taip pat kalame įvairius metalinius ir bronzinius kapų aksesuarus, kuriais galime dekoruoti paminklą.
► Visuomet esame pasirengę integruoti bet kokį kliento pageidaujamą sprendimą.

Mūsų patyrę specialistai betoninius ir akmeninius paminklus restauruoja tiek kapinėse, tiek savo ceche. Turime sukaupę profesionalią įrangą ir priemones, padėsiančias antkapiui suteikti idealią išvaizdą.

Paminklo restauravimo kainą kiekvienu atveju nustatome individualiai, nes ji priklauso nuo pradinės paminklo būklės, paslaugų ir papildomų medžiagų kiekio ir atliekamų darbų sudėtingumo ir kitų susijusių veiksnių.

Leiskite mums pasirūpinti monumentu jūsų artimam. Kruopščiai ir kokybiškai restauruojame įvairius paminklus, esame pasirengę įgyvendinti visus jūsų pageidavimus. Mūsų jau atnaujintus paminklus ir kitus įgyvendintus projektus tradicinėse ir kultūros paveldo kapinėse galite pamatyti atliktų darbų galerijoje.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau