Renovuoti kapai

jeruzales kapines Prieš
jeruzales kapines Po
kapaviete varenoje Prieš
kapaviete varenoje Po
kairenai Prieš
kairenai Po
rasos skalda Prieš
rasos skalda Po
trinkeles rusu Prieš
trinkeles rusu Po
juodzemis Prieš
juodzemis Po
Karveliskes trinkeles Prieš
Karveliskes trinkeles Po
grigai Prieš
grigai Po
rokantai trinkeles Prieš
rokantai trinkeles Po
saule plyteles Prieš
saule plyteles Po
mozaika Prieš
mozaika Po
trinkeles Prieš
trinkeles Po
Karveliskes renovacija Prieš
Karveliskes renovacija Po
saules mozaika Prieš
saules mozaika Po

„Monumento“ komanda sukaupė ilgametę patirtį renovuodami kapus tiek įprastinėse, tiek kultūros paveldo kapinėse. Mūsų įgyvendinti kapaviečių renovacijos projektai apima paminklų, antkapių ar kitų kapo statinių atnaujinimą, kapavietės dekoravimą skaldele, juodžemiu, akmenukais, kapo apželdinimą, bortelių atnaujinimą, įvairių granito akmens elementų restauravimą.

Profesionali įranga ir įgyta patirtis leidžia operatyviai atlikti atnaujinimo darbus. Kapų renovacijos darbus atliekame atvykę į kapines arba savo dirbtuvėse.

Visi kapų projektai įvertinami individualiai ir pasiūlomas geriausias sprendimus, kaip atnaujinti kapavietę. Visuomet ieškome sprendimų tinkamiausių būtent jūsų kapavietei, atsižvelgiame į jos dydį, aplinką, būklę, sudėtingumą, turimus išteklius ir kitus veiksnius. Esame atviri – matydami, kad kapavietė reikalautų nuolatinės išskirtinės priežiūros ar tai, kad pasirinktos medžiagos nėra ilgaamžės, visuomet pasiūlysime optimaliausią alternatyvą.

Kapaviečių renovaciją atliekame įvairiose Vilniaus miesto kapinėse – Karveliškių kapinėse, Rokantiškių kapinėse, Antakalnio kapinėse, Kairėnų kapinėse ir kitų miestų kapinėse. Taip pat, esant poreikiui, galime pasirūpinti jūsų artimųjų kapais ir kituose Lietuvos regionuose – Trakuose, Ukmergėje, Kaune ir t.t.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau