Kapų tvarkymas akmenukais kainaMes siūlome platų ir įvairų kapų tvarkymo akmenukais asortimentą, kuris ne tik suteiks jūsų kapams unikalų dizainą, bet ir padės išlaikyti tvarkingą bei gražią kapavietę ilgą laiką. Kapų tvarkymas akmenukais yra puikus pasirinkimas, kadangi akmens skalda yra natūrali medžiaga, naudojama dekoratyvinei apdailai kapuose.

Praktiškas ir ilgaamžis pasirinkimas

Kapų tvarkymas skalda yra praktiškas pasirinkimas, kadangi  kokybiška skaldelė nereikalauja daug priežiūros, medžiaga yra natūrali, galima rinktis iš daugybės spalvų bei dydžių.  Tiesa, ganėtinai svarbu atliekant kapų tvarkymą akmenukais pasirinkti teisingą pagrindą, kitu atveju reikės dažnai ravėti iš tarp akmenukų išlindusias piktžoles. 

Kitas privalumas yra akmenukų ilgaamžiškumas. Akmenukų skaldos nereikia keisti ar tvarkyti taip dažnai kaip kitų medžiagų.  Todėl jūsų kapavietė išliks tvarkinga ir graži ilgą laiką, o  akmens skaldos dangą reikės tik retkarčiais atnaujinti ir pašalinti susikaupusius nešvarumus.

Unikalaus kapavietės dizaino galimybės akmenukais

Nusprendus atlikti kapų tvarkymą akmenukais, turėsite galimybę rinktis,  kalbant tiek apie akmenukų spalvas, tiek apie jų dydį, formas, tiek apie skaldelės išdėliojimo formas ir unikalius dizainus kapavietėje. Tai gali būti smulkūs, vidutiniai ar stambūs akmenukai , kurie gali būti panaudi kuriant kapavietės išskirtinį stilių ir dizainą.  Kalbant apie spalvas, galima rinktis žalius, skirtingo baltos spalvos atspalvius, juodus ryškesnius ir blankesnius, melsvus ar rausvus, violetinius, taip pat kelių spalvų maišytos skaldos akmenukus.  Akmenukai gali būti granitiniai, marmuro, skalūno ar paprastesni akmenukai. Dekoratyvinė skaldelė kapuose išsiskiria plačiomis dizaino galimybėmis – klientai gali pasirinkti skirtingų spalvų, motyvų ir raštų skaldelę. Taip pat kapavietėje suformuoti norimas formas kapavietėje.

Kapų tvarkymas akmenukais kaina

Kapų tvarkymo akmenukais kaina priklauso nuo kelių faktorių:

  1. Nuo išsirinktų akmenukų/skaldelės kainos;
  2. Nuo kapavietės dydžio ir kitų reikalingų atlikti darbų;
  3. Nuo pasirinktos mozaikos, akmenukų išdėliojimo;
  4. Nuo kapavietės reljefo, paruošiamųjų darbų;
  5. Nuo kliento atskirų pageidavimų;

Dirbdami su mūsų komanda, gausite ne tik aukštos kokybės akmenukus, patrauklią kapų tvarkymo akmenukais kainą,  bet ir profesionalią konsultaciją bei aptarnavimą. Dėl tikslios kainos prašome užpildyti užklausą ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau