Paminklai kapams„Monumentas“ klientams siūlo visas paminklų projektavimo, gamybos ir įrengimo paslaugas. Dirbame atidžiai ir operatyviai, girdime savo klientų poreikius ir stengiamės teikti tik pačias geriausias paslaugas ir gaminius. Mūsų gaminamų paminklų kainos priklauso nuo paminklo tipo (vienos dalies, dviejų dalių ar trijų dalių paminklas), pageidaujamos medžiagos (granito, marmuro).

Taip pat paminklų kainas lemia tai, ar pasirenkamas tiekėjas iš mūsų kruopščiai atrinktų gaminių bazės, ar kuriamas unikalaus vienetinio dizaino paminklas. Vienetinio dizaino paminklas reikalauja idėjos išvystymo, projekto parengimo ir pritaikymo kapavietei, gamybos proceso adaptavimo, kartais – ir specialių medžiagų, todėl originalaus paminklo kaina gerokai aukštesnė nei standartinių gaminių.

Visu norinčius sužinoti paminklo kainą, kviečiame susisiekti ir užpildyti užklausos formą. Parengtą pasiūlymą pateiksime per vieną darbo dieną, klientui patogiu būdu – elektroniniu laišku, pokalbio telefonu metu ar pasirinktos išmanios programėlės pagalba. Taip pat galite atsisiųsti mūsų katalogą, kuriame, tikėtina rasite tą paminklą, kurio ieškote.

Pasirūpinkime jūsų kapais.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau