Paminklai VilniujeKokybiški paminklai Vilniuje iš patikimų tiekėjų ir gamintojų. „Momumentas“ klientams siūlo platų gaminių katalogą, kuriame visų rūšių – vienos, dviejų, trijų dalių – paminklai.

Kviečiame rinktis ilgaamžį gaminį, kuris puikiai įprasmins amžinybėn iškeliavusio artimojo atminimą:

- Vienos dalies paminklai – klasikiniai ir neturintys jokių sudedamųjų dalių. Jie nedideli, dera bet kurioje kapavietėje.

- Dviejų dalių paminklai – gaminami iš dviejų to paties arba skirtingo akmens junginių. Įprastai gaminami iš granito ir marmuro.

-Trijų dalių paminklai – itin masyvūs ir įspūdingi gaminiai. Šie paminklai papuoš jūsų kapavietę ir suteiks jai prabangos, išskirtinumo.

Pastebime, kad klientai vis dažniau pageidauja šalia paminklo įkomponuoti įvairius kapo aksesuarus, pavyzdžiui, simbolines skulptūras, kryželius, vazas ar žvakides.

Renkantis paminklą, jo formą ir tūrį, rekomenduojame įvertinti bendrą kapavietės plotą ir aplinką, arba, galite tai patikėti mūsų specialistams. Visuomet pakonsultuosime Jums patogia forma (telefonu, el. paštu, mobiliųjų programėlių) ir pateiksime nemokamas rekomendacijas.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau