Paminklai Vilniuje



Kokybiški paminklai Vilniuje iš patikimų tiekėjų ir gamintojų. „Momumentas“ klientams siūlo platų gaminių katalogą, kuriame visų rūšių – vienos, dviejų, trijų dalių – paminklai.

Kviečiame rinktis ilgaamžį gaminį, kuris puikiai įprasmins amžinybėn iškeliavusio artimojo atminimą:

  • Vienos dalies paminklai – klasikiniai ir neturintys jokių sudedamųjų dalių. Jie nedideli, dera bet kurioje kapavietėje.
  • Dviejų dalių paminklai – gaminami iš dviejų to paties arba skirtingo akmens junginių. Įprastai gaminami iš granito ir marmuro.
  • Trijų dalių paminklai – itin masyvūs ir įspūdingi gaminiai. Šie paminklai papuoš jūsų kapavietę ir suteiks jai prabangos, išskirtinumo.

Pastebime, kad klientai vis dažniau pageidauja šalia paminklo įkomponuoti įvairius kapo aksesuarus, pavyzdžiui, simbolines skulptūras, kryželius, vazas ar žvakides.

Paminklai Vilniuje dažniausiai statomi Rokantiškių, Antakalnio, Rasų, Saulės, Liepynės kapinėse, taip pat ir aplinkiniuose miesteliuose: Grigiškėse, Lentvaryje, Riešėje, Sudervėje, Rudaminoje, Nemenčinėje ir t.t. Naujos kapinės (Liepynės ir Rokantiškės) yra įkurtos tuščiuose sklypuose, todėl čia paminklų įrengimas yra paprastesnis. Kur kas daugiau iššūkių kyla senose Rasų, Antakalnio, Saulės, Viršuliškių, Užupio kapinėse, kuriose žmonės laidojami jau keliasdešimt ar net keli šimtai metų. Kartais prieš statant naują paminklą reikia pašalinti senojo paminklo ar antkapio liekanas. Tai papildomi darbai, kurie turi įtakos galutinei paminklų kainai.

Paminklų kaina priklauso nuo paminklo dydžio, akmens rūšies, sudėtingumo, pastatymo reikalavimų ir, žinoma, kapo aksesuarų, kurių įvairovė yra labai didelė. Esame lankstūs ir visada pasiruošę derinti paminklų kainą pagal jūsų norus, lūkesčius ir pageidavimus.

Renkantis paminklą, jo formą ir tūrį, rekomenduojame įvertinti bendrą kapavietės plotą ir aplinką, arba, galite tai patikėti mūsų specialistams. Visuomet pakonsultuosime Jums patogia forma (telefonu, el. paštu, mobiliųjų programėlių) ir pateiksime nemokamas rekomendacijas.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau