Raidžių ir portretų kalimas

Raidžių ir portretų kalimas

Mes siūlome raidžių ir portretų kalimą ant paminklų, granito plokščių ar paminklinių lentelių. Mūsų meistrai raides ar portretus dažniausiai iškala tradiciniu būdu - rankomis. Esant pageidavimui galime iškalti ir mechaniniu būdu - smėliasrove. Taip pat galime pasiūlyti platų bronzinių raidžių ir aksesuarų katalogą, bei jų kokybišką sumontavimą. Galime užtikrinti, kad laikui bėgant bronzinės raidės ir kiti bronzos gaminiai nenubluks ar nepakeis spalvos, nes visa mūsų produkcija yra tik iš patikimų ir laiko patikrintų tiekėjų.

Koks tinkamiausias būdas Jums?

Tai priklauso nuo konkretaus paminklo dydžio, formos, granito spalvos, kapo dizaino projekto.

Bronzinės raidės paminklui ar paminklinei lentelei suteiks prabangos ir išskirtinumo. Pavyzdžiui ant šviesaus granito paminklo ar antkapio raidės susilieja su granitu todėl siūlome sumontuoti bronzines raides arba iškalus raides jas nudažyti.
 
Paslaugos kaina priklauso nuo pageidaujamo raidžių ar portreto kalimo tipo, dydžio, spalvos, gylio, rašto sudėtingumo ir kitų veiksnių.
 
Norėdami sužinoti, kiek kainuotų raidžių ar portretų kalimas Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose, susisiekite su mumis.
 
 
Mūsų teikiamos raidžių ir portretų kalimo paslaugos:

Rankų darbo kalimas. 1 raidė ~ 4 Eur.
► Kalimas su smėliasrove ~ 3,5Eur
Bronzinės raidės su montavimu nuo 7 Eur  (katalogas čia)
► Rankų darbo kalimas kapinėse 1 raidė ~ 10 Eur
► Raidės dažymas. 1 raidė ~ 0,5 Eur
► Fotoportreto kalimas. Kaina nuo 130 Eur.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau