Granito plokštės kapamsPatikimos ir ilgaamžės granito plokštės kapams yra laikomos puikia alternatyva kapavietės dengimui dekoratyvine skalda ar trinkelėmis. Mes galime pasiūlyti įvairių spalvų ir formų granito plokštes. Turime sukaupę plačią tiekėjų bazę, kurioje – gamintojai iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Rusijos, Indijos, Ukrainos ir Afrikos kontinento.

Pagal kliento turimą ar mūsų pačių parengtą projektą pjauname įvairaus storio ir matmenų granito plokštes. Galime išpjauti originalias formas ir padėti sukurti išskirtinę plokštę skirtą kapo dengimui. Taip pat atliekame visus kapo plokštės montavimo darbus – turime profesionalią įrangą ir patyrusius specialistus.

Visos mūsų granito plokštės kapams yra unikalios, pasižymi skirtingais raštais ir motyvais. Klientams siekiame pasiūlyti autentišką gaminį, kuris taptų tikra kapavietės puošmena. Taip pat orientuojamės į optimalų kainos ir kokybės santykį. Jeigu norite kapavietėje įrengti granito plokštę, susisiekite su mumis.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau