Granito plokštėsGranitas – ypač patvari, tvirta ir ilgaamžė medžiaga, todėl granito gaminiai kapams yra puikus pasirinkimas. Taip pat granito plokštė yra alternatyva tokiems sprendimams kaip kapavietės dengimas trinkelėmis ar dekoratyvine skaldele.

Visos mūsų gaminamos granito plokštės kapams yra unikalios – įvairių raštų ir motyvų dėka kiekviena kapavietė tampa išskirtine. Originalus kapavietės dizainas, dengimas plokšte padės įprasminti amžinybėn iškeliavusiojo artimojo ar artimųjų atminimą ir taps simbolišku jų monumentu.

Kada rekomenduojame rinktis granito plokštes?

Jeigu ieškote ypatingos priežiūros nereikalaujančių gaminių, arba, jei neturite galimybės nuolatos lankyti ir tvarkyti kapavietę. Taip pat granito akmens plokštės yra idealus sprendimas kapinėse, kuriose yra daug lapuočių ir spygliuočių medžių.

„Monumento“ komanda pasiūlys įvairių spalvų ir formų granito plokštes bei jų sumontavimą kapavietėje. Taip pat rengiame 3D vizualizacijas su pasirinktomis plokštėmis – tai padeda įvertinti pasirinktą kapavietės dizaino sprendimą.
 

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau