Kapų apželdinimas augalaisKapavietė, kurią puošia prie jos stiliaus priderinti augalai, gėlės, visuomet atrodo estetiškai ir dailiai. Mes parenkame krūmus, gėles ir jais apželdiname kapavietę.

Apželdinant kapą parengiame augalų sodinimo planą ir numatome, kokiomis formomis turėtų būti užpilta dekoratyvinė skalda, juodžemis. Siekiame, kad kiekviena kapavietė taptų ypatinga.

Kapą apželdinant augalais svarbu nepamiršti įvertinti kapo vietą, aplinką, greta kapo augančius medžius, krūmus, ir tai, ar augalus pasieks daug saulės šviesos. Taip pat – ar turėsite galimybę reguliariai lankyti ir prižiūrėti kapą. Tik įvertinus minėtus kriterijus galima parinkti tinkamus daugiamečius ar vienmečius krūmus ir gėles.

Kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais kapų dizaino ir apželdinimo specialistais, kurie padės pasirinkti labiausiai tinkančius augalus.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau