Kapo dengimas granito plokštėmisPalaidojus artimąjį, iškyla klausimas, kokį kapo sutvarkymo tipą išsirinkti. Kapinėse nemažai problemų sukelia šalia kapavietės augantys spygliuočiai ir lapuočiai medžiai, kurių krituoliai tampa iššūkiu tvarkant jos perimetrą.

Vienas iš šiuolaikiškesnių sprendimų - kapavietės dengimas granito plokštėmis, kuris supaprastina kapavietės priežiūrą, nereikalauja skirti daug laiko tvarkymui, medžių spyglių ir lapų rinkimui, piktžolių ravėjimui.Tai ypač patogu, jei artimojo kapavietė yra kitame mieste ar Lietuvos krašte ir, neturite galimybės dažniau aplankyti kapą. Akmeninė plokščių danga sutaupo jūsų laiką, be to, klientai įvertina patogumą ir praktiškumą. Kapavietė ilgai išlieka tvarkinga ir skoninga, viskas ką reikia padaryti - drėgna skepetėle nušluostyti dulkes, purvą ir krituolius.

Kokią granito rūšį ir spalvą pasirinkti?

Savo klientams galime pasiūlyti plačios spalvinės gamos, raštų ir rūšių kokybišką granitą. Granito plokščių katalogas.

Granito spalvos pasirinkimas yra dizaino bei stiliaus klausimas. Visos mūsų kataloge esančios plokštės yra kokybiškos ir ilgaamžės. Klientai granito akmenį dažniausiai išsirenka pagal patikusią spalvą, raštą ir atspalvį. Visuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kad ant juodų plokščių greičiau pasimato dulkės ir purvas, o baltos plokštės imlesnės vandens sugeriamumui. Norėdami išskirtinio kapo projekto deriname kelių rūšių plokščių variantą, kapavietės aksesuarus, paminklo spalvą ir formą. Siekiant prasmingiau įamžinti atminimą, granito plokščių rūšis pasirenkama atsižvelgiant ir į velionio mėgstamą spalvą.

Vis dar populiariausios kapų plokštės išlieka vaiskiai juodos spalvos „Absolute black” ir juodas su pilku atspalviu granitas „Gabro diabaz”. Pasirinkus tokį klasikinį kapo dengimą plokštėmis, kapavietei suteiks prabangos ir solidumo įspūdį. Juodas granitas dažnai naudojamas derinyje su įvairiaspalvėmis plokštėmis, pastarąsias ne tik išryškindamas, bet ir pabrėždamas jų raštus.

Iš margaspalvių raštų akmens asortimento daugiausiai užsakoma rausvo atspalvio „Aurora”, šviesaus rašto „Viscount white”, melsvai pilkšvo „Oreon blue”, žalsvo „Olive green”, tamsiai rusvo „Tan brown” ir pilkų atspalvių akmuo, pvz. „Sea wave“  (jūros banga). Sparčiai populiarėja,  mūsų klientų jau įvertinta plokštė „Royal pearl” - prabangi, žėrinti, kurios grožis atsiskleidžia saulės spinduliams apšvietus kapavietę.

Granito plokščių komplektai

Mūsų klientai gali pasirinkti kapą dengti ne vien atskiromis kapo plokštėmis, tačiau ir jų komplektu- nuo vienos iki keturių granito plokščių. Pastarųjų skaičius priklauso nuo kapavietės dydžio, perimetro, pageidaujamų dizaino sprendimų. Kapo dengimas plokščių komplektu yra itin patogus,  pakanka nukėlus plokštę palaidoti velionį, o baigus laidotuvių procesą galima iškarto sutvarkyti kapą. 

„Monumento“ komanda gali pasiūlyti nestandartinio dydžio plokštes ir unikalius kapų projektus.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau