Kapų projektavimas, dizainasKapavietės projektavimas – daug laiko ir pastangų reikalaujantis darbas. Tinkamai suprojektuota kapavietė įprasmina mums brangaus artimojo atminimą, todėl įrengiant kapą svarbūs visi jo elementai – nuo statinių iki ant kapo pilamos skaldelės ar sodinamų gėlių. „Monumento“ komanda siekia įsiklausyti į kiekvieno kliento pageidavimus ir viziją, išgirsti visus jūsų norus ir pasiūlyti patį geriausią, individualiai pritaikytą kapo projektą.

Prieš pateikdami kapavietės projektą įvertiname aplinkos elementus – reljefą, gruntą, šalia esančias kapavietes ir augmeniją.

Kasmet vis labiau tobulėjančios medžiagos, modernios šiuolaikinės tendencijos ir skaitmenizacija leidžia įgyvendinti kiekvieną sumanymą. Projektuodami kapavietę ilgametę patirtį deriname su pažangiomis 3D projektavimo technologijomis. Tai padeda parengti itin tikslų būsimos kapavietės brėžinį ir operatyviai jį keisti atsižvelgiant į pageidavimus.
Klientui pateikiame kelis būsimos ar atnaujintos kapavietės planus ir padedame išsirinkti optimaliausią.

Kapaviečių dizainas

Kapaviečių dizaino mados ir tendencijos keičiasi nuolatos, tačiau vis dažniau atsigręžiama į klasikinius kapavietės variantus. „Monumento“ komanda kurdama kapavietės siekia įsiklausyti į kliento poreikius ir pageidaujamą kapo priežiūros tipą. Prieš pradėdami kurti dizainą, visuomet kviečiame apgalvoti, koks stilius jums labiausiai patinka, atsinešti ar atsiųsti patinkančių kapavietės variantų arba peržiūrėti mūsų katalogą. Taip pat įvertinti, kiek laiko galėsite skirti kapavietės priežiūrai – aplankysite artimojo kapą kartą per mėnesį ar kartą per metus. Šie veiksniai lemia kapavietės dizaino projekto detales.

Atliekant kapaviečių renovaciją ar kapavietės tvarkymo darbus dizainas kuriamas derinant skirtingus statinius, gaminius, renkantis iš plačios medžiagų ir spalvų paletės. Įvairiaspalviai granito gaminiai, meninis skaldos dekoravimas, įvairūs kapų aksesuarai ir augalai – visa tai parenkama individualiai rengiant kapavietės vizualizaciją.

Patikėkite savo rūpesčius mums – įsigilinsime į jūsų poreikius ir sukursime išskirtinį kapavietės dizainą.
Jeigu norite pamatyti, kokias kapavietes jau suprojektavome, spauskite čia.

Kas sudaro kapavietės vizualizacijos / dizaino projektą?

►  Aplinkos ir kapavietės analizė.
►  Optimalios kapavietės formos, dydžio, aukščio nustatymas.
►  Gėlynų, žvakidžių, suoliukų ir kitu kapų aksesuarų parinkimas ir suderinimas.
►  Granito akmens parinkimas ir suderinimas.
►  Skaldos ir akmenukų meninis dekoravimas.
►  Kapavietės projektavimas, 3D vizualizacijos parengimas (užsakovui pageidaujant).
►  Kokybiškas kapavietės sumontavimas (užsakovui pageidaujant).

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau