Kapo dengimas granito plytelėmisKapo dengimas plytelėmis kapavietėje

Daugelis klientų įsirengdami kapavietę jau pamėgo itin praktišką sprendimą – kapo dengimą granito plytelėmis. Šio kapavietės dengimo metodo populiarumą lėmė jo ekonomiškumas – granito plytelės yra ženkliai pigesnė alternatyva granito plokštėms. Pakankamai universalus ir prieinamas kapo dengimo būdas savo estetiškumu, stiliumi nei kiek nenusileidžia tradicinėms granito plokštėms.

Kada verta rinktis granito plyteles?

► Restauruojant ar atnaujinant kapavietę. Dažniausiai mūsų klientai renkasi granito plyteles, kai nori restauruoti artimojo kapą.

► Įrengiant naują kapavietę. Granito plytelės – alternatyva klientams, ieškantiems prieinamo kapo dengimo būdo, kuris leistų sutaupyti.

► Kuriant savitą kapavietės stilių. Granito plyteles galima derinti su granito plokšte, pavyzdžiui, plokštę įkomponuojant į plytelių vidurį, kapavietės centrą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį, kad pasirinkus pastarąjį dengimo būdą, sudėtingiau palaidoti mirusįjį – plytelių demontavimas nėra pigi paslauga. Tačiau visuomet galėsite pasirinkti granito plokštę, kurią galima nesunkiai demontuoti.

► Kapavietėje su kolumbariumu. Plytelės taps puikiu sprendimu, jeigu ateityje norėsite integruoti urną į kapavietę.

Prieš klojant plyteles svarbu tinkamai paruošti pagrindą tam, kad plytelės būtų lygios, patikimai pritvirtintos prie pagrindo ir kuo ilgiau stabiliai laikytųsi. Mūsų specialistai paruošia specialų betoninį pagrindą bei armuoja su metaliniu tinkliuku. Toks klojimo būdas užtikrina plytelių ilgaamžiškumą.

Dengiant kapą plytelėmis būtina jas sudėti vienodame lygyje arba nežymiu skirtumu su pamatų ar kapo tvorelės aukščiu – tai padės užtikrinti, kad palijus ar pasnigus tarpuose nesikaups vanduo.

Įvairių plytelių pavyzdžių galite pamatyti mūsų plytelių kataloge. Klientams siūlome kelių standartinių dydžių įvairių spalvų ir tekstūrų granitines plyteles. Kainos priklauso nuo pasirinktų plytelių matmenų ir rūšies. Kviečiame pavartyti katalogą ČIA.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau