Kapavietės dengimas trinkelėmisTai dar vienas kapavietės tvarkymo būdas, kuris itin patrauklus ieškantiems ilgaamžio, estetiško sprendimo arba turintiems ribotą biudžetą. Dažniausiai trinkelės kapavietėse klojamos atliekant kapo renovaciją – senose arba kultūros paveldo kapinėse. Trinkelių dėka galima sukurti itin unikalią originalių raštų, formų, pasirinktos temos mozaiką, kuri papuoš kapą.

Kapavietėje klojant trinkeles labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad siekiant tvaraus rezultato, būtina tinkamai paruošti pagrindą. Kapavietėje klojamos trinkelės turi būti viename lygyje su kapo pamatu ar tvorele. Netinkamai paruošus pagrindą ir trinkelėms esant žemiau nei kapo pamatas bei tvorelė, ateityje laukia bėdos ir nuostoliai, kadangi po lietaus kaupsis vanduo ir sutrumpės trinkelių eksploatavimo laikas.

„Monumento“ meistrai visas trinkeles kloja ant tvirto betoninio pagrindo jį armuodami metaliniu tinklu, todėl mūsų klotos trinkelės tarnauja ilgus metus. Jos neišsikraipo, nenusėda, atsparios įvairiems klimato reiškiniams, temperatūrų pokyčiams ir neapauga piktžolėmis.

Jau sukaupėme didelę patirtį tvarkydami ir renovuodami įvairaus tipo kapavietes. Savo klientams galime pasiūlyti platų betoninių ir skaldyto granito trinkelių asortimentą, kurį priderinsime prie bet kurios kapavietės dizaino.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau