Betoninių trinkelių klojimasBetoninės trinkelės yra laikomos tradicinėmis ir jau daug metų išlieka populiariausių trinkelių gretose. Jos patogios, ekonomiškos ir universalios. Šias trinkeles galima kloti tiek aplink kapavietę esančioje zonoje, tiek kapavietės viduje sukuriant vientisą kapavietės dizainą.

Kokybiškai sudėtos trinkelės tarnauja ilgus metus. Svarbiausia nepamiršti, kad daug lemia ne vien pasirinktos trinkelės, bet ir jų pagrindas. Tvirtas pagrindas užtikrins trinkelių stabilumą ir ilgaamžiškumą.

„Monumento“ kataloge – tik aukštos klasės betoninės trinkelės. Turime platų įvairiausių spalvų ir formų trinkelių asortimentą. Mūsų specialistai pasirengę konsultuoti visais rūpimais klausimais ir padėti išsirinkti trinkeles, kurios geriausiai atitiktų Jūsų lūkesčius. Taip pat galime sukurti įvairių formų ir raštų dizaino trinkelių projektą, kuris kapavietei suteiktų unikalumo ir išskirtinumo.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau