Prabangūs paminklaiPaminklas – svarbus išėjusiojo atminimą įprasminantis simbolis. Jeigu siekiate, kad kapas būtų unikalus, išskirtinis ir ištaigingas, puikia išeitimi taps prabangūs paminklai. Šie statiniai savo iškilmingumu kartais tiesiog gniaužia kvapą, kapinėse galima aptikti pačių įmantriausių formų paminklų. Dažnai klientai ieško estetiško dizaino paminklo, galinčio įprasminti mirusio artimojo atminimą.

Mes gaminame prabangius paminklus iš granito. Klientams galime pasiūlyti vienos dalies, dviejų dalių ar trijų dalių paminklus. Taip pat pagaminame ir prie bendro paminklo projekto prideriname įvairias skulptūras, vazas, kryželius ir kitus kapų aksesuarus.

Paminklą galime pagaminti pagal Jums patikusį projektą, jūsų turimą viziją arba savarankiškai suprojektuosime paminklo projektą. Gamybos darbų atlikimo terminą lemia pasirinktos medžiagos, paminklo išmatavimai ir specialūs pageidavimai.

„Monumento“ komandos sukurti ir pagaminti prabangūs paminklai jau puošia ne vieną kapavietę Lietuvoje. Daugiau mūsų gaminių pamatykite galerijoje.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau