Paminklų kainosPaminklų kainos, skulptūrų gamybos ir kitų gaminių kaina priklauso nuo individualių užsakovo poreikių – projekto sudėtingumo, skulptūros dydžio, formos, spalvos, tekstūros, pasirinktų medžiagų, projekto skubos ir kitų susijusių veiksnių

Klientams siūlome rinktis tiek vienetinius rankų darbo gaminius pagal naują projektą, tiek jau pagamintus kapų paminklus, granito plokštes, antkapius ir kitus gaminius iš mūsų katalogo. Pasirinkdami vienetinius rankų darbo gaminius sukursite savitą ir unikalią kapavietę, o kartu simboliškai įprasminsite brangių artimųjų prisiminimą.

Jeigu norite kapavietėje įrengti išskirtinį monumentą, įprasminantį išėjusiojo gyvenimą, susisiekite su mumis padėsime pasirinkti, koks gaminys geriausiai atlieptų jūsų poreikius ir pasiūlysime išskirtinio kapavietės projekto viziją.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau