Paminklų galerijaPaminklai yra bene svarbiausias ir labiausiai pastebimas kapavietės elementas. Paminklas įprasmina amžinybėn iškeliavusio brangaus žmogaus atminimą ir tampa savitu pagarbos simboliu. Mūsų meistrai gamina paminklus, remdamiesi klientų pageidavimais arba patys sukurdami paminklą nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo.

Gamindami paminklus didelį dėmesį sutelkiame ir į pačias smulkiausias dalis – tik kruopščiai pagamintas paminklas tarnaus jums ilgus metus. Jį tereikės nuvalyti, nušluoti lapus, tuo tarpu patikima gamybos technologija ir kokybiškos medžiagos užtikrins paminklo ilgaamžiškumą.

Paminklus skirstome į tris rūšis: vienos dalies, dviejų dalių ir trijų dalių paminklus. Vienos dalies paminklai dažniausiai būna klasikiniai, o trijų dalių paminklai – ypač modernūs, išsiskiriantys savo įmantriomis formomis ir dizainu. Šalia paminklų kartais komponuojamos ir įvairios skulptūros ar vazos.

„Monumento“ paminklų galerija – vieta, kurioje galite pamatyti mūsų gaminius, juos įvertinti, pasisemti minčių, kaip galėtumėte įamžinti artimojo atminimą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau