Paminklai antkapiaiPaminklai, antkapiai yra bene pastebimiausias kapavietės elementas. Paminklas įprasmina mirusio žmogaus atminimą ir tampa savitu pagarbos simboliu. „Monumento“ meistrai gamindami paminklus sutelkia dėmesį ir į smulkiausiais jų detales. Svarbu, jog šis kapavietės elementas būtų ypač kokybiškas, ilgaamžis ir nereiklus – jam pakaktų standartinės priežiūros.

Mūsų asortimente: vienos, dviejų ir trijų dalių paminklai. Taip pat užsakovai gali pasirinkti spalvą, medžiagą, stilių – gaminame modernius, klasikinius, prabangius ir unikalius paminklus. Kiekvienam klientui galime pagaminti paminklą, labiausiai atitinkantį jo poreikius ir kapavietės dizainą.

Taip pat esame sukaupę gausią paminklų, antkapių tiekėjų bazę. Jų pasiūloje – nuo standartinių klasikinių iki įmantrių formų paminklų. Kiekvienas galės išsirinkti jam patinkantį gaminį, o jei ne – tuomet pasiūlysime pagaminti unikalaus dizaino paminklą. Mes atstovaujame tik patikimus gamintojus, todėl galime būti tikri dėl gaminių kokybės ir ilgaamžiškumo.

Norite pamatyti mūsų siūlomų paminklų pavyzdžių? Galerijoje pamatykite mūsų įgyvendintus kapų projektus, ten rasite daug įvairių formų paminklų.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau