Modernūs paminklaiModernūs paminklai – idealus pasirinkimas, norintiems įrengti šiuolaikišką kapavietę. „Monumento“ dizainerių ir meistrų komanda projektuoja norimos formos paminklą ir jį pagamina iš pasirinktų granito, marmuro medžiagų. Visos medžiagos aukščiausios kokybės ir tik iš patikimų tiekėjų rankų.

Kapavietėje įrengiant modernų paminklą labai svarbu, kad jis savo architektūrine forma įsilietų į bendrą kapavietės dizainą. Tuomet pavyks sukurti kapą, kuriame darniai susilieja visi jo elementai.

Modernūs paminklai išsiskiria savo įmantriomis formomis – kelių dalių, daugiaaukštėmis, neįprastomis – ir originalia idėja. Pavyzdžiui, kartais išliejame nematytus piešinius, mozaikas, vitražus ar figūras. Šie sprendimai padeda simboliškai įamžinti amžinybėn iškeliavusio artimojo atminimą.

Paminklo kaina priklauso nuo jo dydžio, formos, medžiagų bei individualių užsakovo pageidavimų. Galime įgyvendinti bet kokią jūsų idėją arba pasiūlyti mūsų patyrusių dizainerių paslaugas.

Nuoširdžiai pasirūpinsime jums svarbiais kapais!

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau