Kapų tvarkymas akmenukais



Kapų tvarkymas akmenukais yra ne tik praktiškas, bet ir estetiškai patrauklus būdas sutvarkyti kapus. Akmens skaldelė ar akmenukai kapams, turintys didelį spalvų, formų bei dydžių pasirinkimą, yra protingas pasirinkimas norint sukurti unikalią ir tvarkingą kapavietę.

Praktiškas ir priežiūrai nereiklus pasirinkimas

Kokybiški akmenukai ar skaldelė nereikalauja ypatingos priežiūros, yra natūrali gamtoje randama medžiaga, kurią naudojant galima sukurti natūraliai atrodantį bet dailų kapavietės dizainą. Vienas iš pagrindinių kapų tvarkymo akmenukais privalumų yra jos ilgaamžiškumas. Akmens skaldos dangos nereikia dažnai keisti ar tvarkyti, todėl kapavietė išliks tvarkinga ilgą laiką. Tiesa reikėtų nepamiršti, kad įrengimo metu didelį dėmesį reikia skirti po skaldele įrengiamam pagrindui – tinkamai parinktas pagrindas leis apsisaugoti nuo piktžolių – tokiu būdu papildoma kapavietės priežiūra nebus reikalinga, tiesiog retkarčiais reikės skaldelę atnaujinti ir pašalinti nešvarumus.

Platus asortimentas ir dizaino galimybės

“Monumento“ asortimente – dekoratyvinė skaldelė, dekoratyviniai kapų tvarkymo akmenukai bei dekoratyvinis multis.

Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų kapų tvarkymo akmenukų - baltos, juodos, marmuro, granito ir daug kitų. Tai gali būti smulkūs, vidutiniai ar stambūs akmenukai , kurie gali būti panaudoti kuriant kapavietės išskirtinį stilių ir dizainą.  Dekoratyvinė skaldelė kapuose išsiskiria plačiomis dizaino galimybėmis –skirtingų spalvų akmenukus galima naudoti ne tik kaip kapų dangą, bet iš jų galima išdėstyti įvairius raštus ir formas kapavietėje, kurie puoš kapą. 

Jūsų kapais pasirūpinsime kaip savais – pakonsultuosime, kokį dizainą ir kokius akmenukus ar skaldelės rūšį yra geriau psairinkti. Norint – parengsime visą kapavietės dizaino projektą ir jį įgyvendinsime.

Kapų tvarkymą akmenukais ir su tuo susijusius darbus atliekame visoje Lietuvoje ir užtikriname kokybiškas kapaviečių tvarkymo, meninio dekoravimo akmenukais paslaugas ir aukščiausios kokybės akmenukų, skaldelių, mulčio medžiagas. Tiekiame visas žaliavas, tokias kaip granitinė skalda kapams, dekoratyviniai akmenukai kapams ir kitas.

Susisekite su mumis užpildydami užklausos formą čia.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau