Kapų projektaiKokybiškas kapų projektų parengimas ir įgyvendinimas. Mūsų kompetentingi dizaineriai parengs kapo projektą atitinkantį visus kokybės standartus. Projektuojame pasitelkdami pažangias technologijas, taip pat, klientui pageidaujant, paruošime 3D vizualizaciją, leisiančią įvertinti projektą ir jį patogiai koreguoti.

Pasirūpiname kapavietės renovacijos ar naujo kapo įrengimo darbais. Atnaujiname paminklus, antkapius ar kitus kapo statinius, dekoruojame kapavietę skaldele, juodžemiu, akmenukais. Apželdiname kapą augalais, pasodiname gėles. Restauruojame įvairius granito akmens elementus. Profesionali įranga ir įgyta patirtis leidžia operatyviai atlikti atnaujinimo darbus. Kapų renovacijos darbus atliekame atvykę į kapines arba savo dirbtuvėse.

Visi kapų projektai įvertinami individualiai ir pasiūlomas geriausias sprendimas, kaip atnaujinti ar įrengti kapavietę. Atsižvelgiame į kapo dydį, aplinką, būklę, sudėtingumą, turimus išteklius ir kitus veiksnius. Visuomet ieškome Jums tinkamiausių sprendimų. Susipažinkite su „Monumento“ įmonės sėkmingai įgyvendintais projektais – galerijoje.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau