Kapų dekoravimas skaldeleKapų dekoravimas skaldele – populiarus ir patogus kapavietės puošimo sprendimas, leidžiantis įgyvendinti įvairius kūrybinius sprendimus ir originaliai įamžinantis jums brangaus žmogaus atminimą. Taip pat tai puiki alternatyva tokiems dekoravimo sprendimams kaip granito plokštės kapams ar kapavietės dengimui trinkelėmis. Išskirtinis kapavietės dekoravimo skalda privalumasm tai, kad sumažėja piktžolių.

„Monumentas“ siūlo platų, įvairių derinių ir motyvų dekoratyvinių akmenukų, skaldelių bei dekoratyvinio mulčio asortimentą. Mūsų komandos specialistai padės suderinti spalvas, dekoratyvinius elementus ir mozaikas. Meninis dekoravimas skalda idealiai tiks norintiems sukurti savitą ir išskirtinį kapavietės stilių.

Jūsų kapais pasirūpinsime kaip savais – pakonsultuosime, kokį stilių ar medžiagą pasirinkti, pageidaujant – parengsime kapavietės dizaino projektą. Dirbame su klientais visoje Lietuvoje ir užtikriname kokybiškas kapaviečių tvarkymo, meninio dekoravimo skalda paslaugas ir aukščiausios klasės akmenukų, skaldelių, mulčio medžiagas.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau