Kapaviečių vizualizacijosProjektuodami kapavietę sukauptą ilgametę patirtį deriname su pažangiomis 3D projektavimo technologijomis. Vieni pirmųjų rinkoje pristatėme 3D kapaviečių vizualizacijas – virtualų kapo atvaizdą. 3D modelio pranašumas yra jo tikroviškumas, klientas pamatys ir įvertins realų kapo atvaizdą. Taip pat pageidaudamas galės patogiai ir greitai koreguoti tol, kol kapavietė visiškai atitiks norimą viziją.

Kapaviečių vizualizacijos – skaitmeninis metodas, padedantis išvengti gamybos ir montavimo klaidų. Parengiame itin tikslius projektus, todėl savo klientams užtikriname aukščiausią kokybę. Rengdami kapavietės projektą detaliai įvertiname aplinkos elementus – reljefą, gruntą, šalia esančias kapavietes ir augmeniją, atnaujinamo kapo būklę.

Galime operatyviai parengti kapo projektą – norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis. Klientus konsultuojame įvairiomis nuotolinėmis susisiekimo formomis – telefonu, elektroniniu paštu, mobiliomis programėlėmis („Messenger“, „Viber“, „WhatsApp“, „Skype“). Visuomet įvertiname kapavietės būklę ir pasidaliname nemokamomis rekomendacijas, ką būtų galima patobulinti.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau