Kapaviečių restauravimasMūsų komandos nariai sukaupė ilgametę patirtį dirbdami įvairaus pobūdžio kapinėse – tiek įprastinėse, tiek kultūros paveldo kapinėse. Esame įsitikinę, kad kiekvienas kapavietės renovacijos projektas turi būti įvertintas individualiai.

Įvertiname ir pasiūlome geriausią sprendimą, kaip atnaujinti kapavietę. Paminklo, antkapio ar kitų kapo elementų restauraciją atliekame keliais metodais – restauruodami kapavietės teritorijoje arba demontavę paminklą ar antkapį juos atnaujiname savo dirbtuvėse. Turime sukaupę profesionalią įrangą, todėl užtikriname, kad po atnaujinimo jūsų artimojo kapavietė atrodys kaip nauja.

Kapaviečių renovaciją atliekame įvairiose Vilniaus miesto kapinėse – Karveliškių kapinėse, Rokantiškių kapinėse, Antakalnio kapinėse, Kairėnų kapinėse ir kitose. Taip pat, esant poreikiui, galime pasirūpinti jūsų artimųjų kapais ir kituose Lietuvos regionuose.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau