Kapaviečių projektaiProfesionalios komandos įgyvendinami kapaviečių projektai nuo kapo dizaino projektavimo iki montavimo darbų. „Monumento“ specialistai jau sukaupė didelę patirtį atlikdami kapaviečių renovacijos, restauracijos, kapaviečių tvarkymo, pamatų betonavimo darbus. Taip pat gaminame paminklus, antkapius, įvairias skulptūras bei kalame raides ir portretus.

Universalumas, greitai atliekami darbai ir lanksti reakcija į nuolat besikeičiančias aplinkybes – mums padėjo pelnyti pasitikėjimą vartotojų tarpe. Šiandien rūpinamės kapais ne tik įprastose, bet ir daugybę iššūkių keliančiose kultūros paveldo kapinėse.

Padedame suderinti kapaviečių projektus su kapinių su administracija ir Kultūros paveldo departamentu. Kultūros paveldo departamento leidimo prireikia, jeigu norite sutvarkyti kapavietę istorinėse, kultūros paveldo teritorijai priskiriamose kapinėse – šiose vietovėse kapų tvarkymas griežtai reglamentuotas LR įstatymų.

Kviečiame peržiūrėti mūsų jau įrengtas kapavietes, jas įvertinti ir pasisemti idėjų – įvairių pavyzdžių rasite mūsų galerijoje. Pageidaudami susikurti panašų projektą, siųsdami užklausą, būtinai paminėkite jums patikusį kapavietės projektą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau