Vazos, žvakidės kapams

Brangaus artimojo kapas, kuriame integruota vaza ar vazų komplektas – padeda išspręsti klausimą, kur reikėtų įstatyti ir pamerkti atsineštas gėles. Tai patogus ir praktiškas sprendimas, be to, gyvą gėlių puokštę galėsite lengvai pakeisti kiekvieno apsilankymo metu. Taip pat tai puiki alternatyva negalintiems dažnai atvykti aplankyti kapo – į vazą įstatyta dirbtinių gėlių kompozicija, kurios elementus pakaks pakeisti ir kartą ar kelis per metus.

Žvakidės integravimas kapavietėje šalia paminklo, ant kapo plokštės ar kitoje pasirinktoje vietoje – ilgaamžis ir tvarus sprendimas. Be to, kai nebereikia kas kartą keisti plastikinių žvakidžių – tausojama gamta. „Monumento“ meistrai žvakides bei vazas dažniausiai gamina iš tvirto granito, siūlome pasirinkti iš plataus spalvų ir tekstūrų asortimento.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau