Skulptūros

„Monumento“ komandos projektuojamos ir gaminamos klasikinės ir modernios skulptūros – pasižymi medžiagų ir gamybos proceso kokybe. Visos skulptūros gaminamos tik iš aukščiausios kokybės granito akmens ar kitos pageidaujamos medžiagos. Taip maksimaliai įgyvendiname jūsų pageidavimus ir turimą viziją, arba pasiūlome priimtiną alternatyvą.

Skulptūros ne vien puošia kapavietę, tačiau ir ją įprasmina kaip išskirtinį amžinybės simbolį. Vienetiniai rankų darbo gaminiai, kurie kruopščiai gaminami mūsų meistrų, pažymės Jums brangaus artimojo atminimą, jo gyvenimo pasiekimus.
Užsakovams pageidaujant taip pat parengiame kapaviečių 3D vizualizacija, padedančią tiksliau numatyti tinkamiausią skulptūros ar paminklo vietą ir paties kapo dizainą.

Skulptūrų gamybos kaina priklauso nuo individualių užsakovo poreikių – projekto sudėtingumo, skulptūros dydžio, formos, pasirinktų medžiagų ir kitų susijusių veiksnių.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau