Kolumbariumų įrengimasLietuvoje ypač paplitusi graži tradicija vienos šeimos ar net giminės narius laidoti vienoje kapavietėje. Šis nuo senų laikų populiarus sprendimas yra itin patogus, nes padeda išvengti papildomų finansinių ir laiko kaštų. Viena alternatyvų tradicinei kapavietei – įrengtas šeimos kolumbariumas kapavietėje. Kiekvienas asmuo, turintis jam, jo šeimai priklausančią kapavietę, joje gali įrengti kolumbariumą, kuria bus palaidotos visų šeimos narių urnos.

„Monumentas“ padeda įsirengti kolumbariumą ir teikia visas paslaugas nuo A iki Z: parengiame kolumbariumo vizualizaciją, parenkame tinkamiausias apdailos medžiagas, pagaminame ir sumontuojame. Visos paslaugos iš vienų rankų padeda užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, nes galime sekti ir operatyviai koreguoti visus darbų procesus.

Klientui pageidaujant parengiame kapavietės 3D vizualizaciją – naudojame tik pažangiausias projektavimo technologijas. Kviečiame užsukti į 3D vizualizacijų galeriją ir pamatyti, kaip galėtų atrodyti šeimos kolumbariumas kapavietėje.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau