Kolumbariumų įrengimas kapavietėjeKolumbariumų įrengimas kapavietėje yra naujovė Lietuvoje. Šiuo metu vis daugiau žmonių atsigręžia į gamtą, tvarumą ir renkasi laidojimą urnose. Tačiau tik nedaugelis žino, kad rinkoje jau siūloma alternatyva įprastiems kolumbariumams – kapavietėje įrengiami kolumbariumai.

Jums priklausančiame kape įrengiame kolumbariumą, kuris estetiškai įsilieja į bendrą kapavietės dizainą. Tai estetiškas ir šiuolaikiškas sprendimas, galintis išspręsti ne vieną rūpestį, pavyzdžiui, nuo standartinio kolumbariumo paieškos.

Taip pat klientams svarbu tai, kad įrengus kolumbariumą kapavietėje nereikia važinėti ir lankyti kapo, urnos skirtingose miesto, šalies vietose. Turint nuosavą žemės sklypą kapinėse – jame galima įrengti ir kolumbariumą be papildomų nuomos mokesčių.

Projektuojame, gaminame ir montuojame kolumbariumus tiek naujose, tiek senuose kapuose. Galime sukurti išskirtinio dizaino kolumbariumą, kuris ne tik taps dailia kapavietės dalimi, tačiau ir įprasmins jums brangaus artimojo atminimą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau