Kapų tvarkymas VievyjeMūsų komanda atlieka kapų tvarkymo darbus Vievyje ir kituose sostinės regionuose. Klientai renkasi „Monumento“ paslaugas, nes esame greiti, kruopštūs ir universalūs. Teikiame platų paslaugų paketą: projektavimo darbų; gamybos darbų; montavimo darbų. Šios savybės mums padeda išlikti konkurencingais rinkoje.

Kapų tvarkymas Vievyje ir bet kokie kiti atnaujinimo darbai pradedami nuo bendros vizijos ir kliento pageidavimų aptarimo. Mes girdime visus jūsų poreikius ir prie jų prisitaikome. Suderinus projektą, pradedame gamybos ir montavimo darbus kapavietėje. Jeigu klientas pageidauja, kapą apželdiname pasirinktais augalais, pakeičiame dekoratyvinę skaldą ar pagaminame ir įrengiame pasirinkto dizaino granito plokštę.

Norėdami sužinoti, kiek kainuotų kapo įrengimas, kapo projekto parengimas, atnaujinimo darbai ar įvairūs granito, marmuro gaminiai – susisiekite su mumis. Pasiūlymą pateiksime el. paštu, telefonu per vieną darbo dieną. Esame lankstūs – tikime, kad galime rasti geriausiai jūsų individualius poreikius atitinkantį sprendimą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau