Kapų tvarkymas TrakuoseKiekvienam kapui būtinas reguliarus jo atnaujinimas ir nuolatinė priežiūra. Vis dažniau žmonės šiuos darbus perleidžia specialistams, nes neturi laisvo laiko kelionei iki kapavietės. Kartais nuo tos vietovės, kur palaidojo artimąjį, skiria net ne šimtai, o tūkstančiai kilometrų. Išeitis – kreiptis į renovavimo paslaugas teikiančią įmonę – patyrę meistrai padės išspręsti visas su kapų tvarkymu Trakuose ir kituose miestuose susijusias problemas.

Pagelbėsime, jei nežinote, kokios jums reikia paslaugos – paminklo, granito plokštės, kapo tvorelės atnaujinimo, pamato sutvirtinimo. O galbūt tereikia suformuoti kapavietės perimetrą ir apželdinti vienmečiais ar daugiamečiais augalais, arba, pasodinti įvairiaspalvį gėlyną. Drauge įvertinsime kapo būklę ir nutarsime, kokius darbus privalu atlikti, jei norite džiaugtis sutvarkyta ir stilinga kapaviete.

Taip pat padedame nemokamai suderinti projektus su kapinių administracija – už jus pasirūpiname visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Leidimus sutvarkome tiek įrengiant naują kapavietę, tiek renovuojant seną kapą. Patikėkite savo rūpesčius „Monumento“ komandai – susisiekime.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau