Kapų tvarkymas ŠirvintoseSutvarkyta kapavietė – simbolizuoja pagarbą joje palaidotam mirusiam asmeniui. Kartais kapo priežiūros procesas tampa savotiška meditacija, tinkamu laiku prisiminimams apie šį pasaulį palikusį artimąjį. Deja, ne visuomet atsiranda laiko pasirūpinti kapu. Tokiu atveju, kviečiame patikėti kapo atnaujinimą profesionaliai „Monumento“ komandai – mes pasirūpinsime, kad kapų tvarkymas Širvintose ar bet kuriame kitame mieste jums nesukeltų jokių rūpesčių.

Kokybiškai atnaujiname kapo paminklą, antkapį, tvorelę ir sutvirtiname pamatus. Visą kapo plotą dengiame granito plokšte ar granito plokščių komplektų, dekoratyvine skalda, smėliu. Klientams pasiūlome įvairių spalvų ir formų kapo dangą. Taip pat suformuojame zonas augalų apželdinimui – pageidaujant, pasodiname vienmetes ar daugiametes gėles, tapsiančias tikra kapo puošmena.

Jeigu negalite reguliariai tvarkyti kapo – siūlome vienkartinį ir reguliarų kapo priežiūros paslaugų paketą. Išnešime šiukšles, išravėsime piktžoles, išvalysime paminklą, antkapį, pakeisime gėles bei žvakes.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas, susisiekite telefonu, elektroniniu paštu arba užpildydami užklausos formą. Mes dirbame dėl jūsų – esame pasirengę pateikti optimaliausią pasiūlymą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau