Kapų tvarkymas Saulės kapinėseJeigu ieškote pagalbos tvarkant kapus sostinėje įsikūrusiose Saulės kapinėse – „Monumento“ komanda pasirengusi jums padėti. Saulės kapinėse gyvųjų pasaulį palikę žmonės laidojami dar nuo XIX a. pr., jos priskiriamos istorinėms kultūros paveldo kapinėms. Norintiems renovuoti kapą ar atnaujinti paminklus, antkapius, svarbu žinoti, kad šiose kapinėse atliekant bet kokį kapo statinių keitimą – būtinas Kultūros paveldo departamento teritorinio padalinio leidimas.

Kapaviečių tvarkymas kultūros paveldo kapinėse yra reglamentuotas Lietuvos Respublikos teisės aktų. Siekdami pagelbėti klientams, nemokamai pasirūpiname visais reikiamais dokumentais ir leidimais, suderiname projektus su kapinių administracija ir Kultūros paveldo departamentu.

Taip pat teikiame visas kultūros paveldo kapaviečių tvarkymo paslaugas nuo kapo renovavimo iki statinių įrengimo. Esame ne tik tiekėjai, bet ir gamintojai – turime sukaupę didelę patirtį gamindami įvairius paminklus, kapų tvoreles, antkapius ir įvairius aksesuarus. Kaip atrodo mūsų gaminiai ir sutvarkytos kapavietės? Kviečiame pasidairyti galerijoje!

Jeigu turite klausimų, susisiekite. Klientus konsultuojame telefonu, el. paštu, įvairių mobiliųjų programėlių pagalba („Messenger“, „Viber“, „WhatsApp“, „Skype“).

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau