Kapų tvarkymas ŠalčininkuoseMūsų komandos nariai sukaupė ilgametę patirtį tvarkydami įvairaus pobūdžio kapus – tiek įprastinėse, tiek kultūros paveldo kapinėse. Domitės, kiek galėtų kainuoti kapų tvarkymas Šalčininkuose bei ieškote meistrų, galinčių suteikti šią paslaugą?

„Monumento“ komanda įvertins esamą kapo būklę, jo aplinką ir pasiūlys geriausią sprendimą, kaip atnaujinti jūsų kapavietę. Esame orientuoti į optimalų paslaugų kainos ir kokybės santykį. Norėdami sužinoti tikslią mūsų paslaugų kainą ir gauti nemokamą pasiūlymą – užpildykite formą ir susisiekite su mumis. Pasiūlymą pateiksime per vieną darbo dieną.

Kapų tvarkymo paslaugos apima paminklo, antkapio, tvorelės atnaujinimą, pamatų sutvirtinimą, granito elementų atnaujinimą, augalų želdinimą ir kitas. Paminklo, antkapio ar kitų kapo elementų restauraciją atliekame – restauruodami kapavietės teritorijoje arba demontavę paminklą ar antkapį juos atnaujiname savo dirbtuvėse. Taip pat teikiame aktualią kapavietės atnaujinimo, sutvarkymo po laidotuvių paslaugą – pasirūpiname kapu jums sunkiausiu metu.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau