Kapų tvarkymas ŠalčininkėliuoseKapų priežiūra ir kapų tvarkymas Šalčininkėliuose – greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Esame orientuoti į tokį rezultatą, kuris geriausiai atlieptų jūsų poreikius, todėl džiaugiamės jau pelnę daugybės klientų pasitikėjimą.

Išskirtinį dėmesį teikiame ir gaminių kokybei – naudojame tik aukščiausios klasės įvairių spalvų ir formų granito, marmuro akmenis, dekoratyvinius spalvotus akmenukus, mulčio ar juodžemio dangą. Taip pat gaminame vienetinius rankų darbo kapų aksesuarus – originalias skulptūras, vazas, kryželius, žvakides. Išskirtiniai gaminiai simboliškai įamžins amžinybėn iškeliavusio brangaus žmogaus atminimą.

Klientams esame parengę kelis kapų priežiūros paketus: vienkartinį ir nuolatinį. Jeigu neturite laiko reguliariai rūpintis kapais arba norite paruošti kapą metinėms, Visų Šventųjų dienai ar kitos šventės proga – kapų priežiūros paslauga taps puikia išeitimi. Susisiekime!

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau