Kapų tvarkymas RudaminojeVis daugiau mūsų klientų teiraujasi dėl jų kapų tvarkymo Rudaminoje ir gretimuose rajonuose. Džiaugiamės būdami patikimais jūsų partneriais, tvarkant artimųjų kapus. Siekiame būti lyderiais ir teikti tik patikimas ir savalaikes paslaugas.

Atnaujiname kapavietę suprojektuodami jos dizainą, pagamindami gaminius ir juos sumontuodami. Gaminame paminklus, tvoreles ir įvairias kapų plokštes iš granito ir marmuro. Dengiame kapą pageidaujama danga – įvairiaspalviais dekoratyviniais akmenukais, sodriu juodžemiu, mulčiu, išskirtine granito kapų plokšte arba granito plokščių komplektu.

Kapavietės įrengimo ir įvairių gaminių kaina priklauso nuo kapinių pobūdžio – tai paprastos ar kultūros paveldo kapinės, taip pat nuo kapo aplinkos, jo būklės, įrengimo medžiagų. Nemažai lemia kliento pageidavimai: pasirenkami standartiniai gaminiai iš mūsų pateikiamo katalogo ar projektuojami ir gaminami individualaus dizaino gaminiai. Norėdami įvertinti, kiek kainuotų kapų tvarkymas, susisiekite su mumis. Pasiūlymą pateiksime per vieną darbo dieną.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau