Kapų tvarkymas Rokantiškių kapinėseKapų tvarkymas Rokantiškių kapinėse ir kitose sostinės kapinėse – nuo vizijos sukūrimo iki kapo statinių sumontavimo. Po artimojo laidotuvių pasirūpinsime jūsų kapu – surinksime vainikus, išlyginsime kauburėlį bei sutvarkysime visą kapavietę. Klientams pageidaujant suformuojame kapo perimetrą, aptveriame tvorele, kapavietę dekoruojame dekoratyvine skalda, akmenimis ar uždengiame granito plokšte. Darbus atliekame jums tinkamiausiu metu ir pageidaujama apimtimi.

„Monumentas“ taip pat teikia ir kapavietės priežiūros paslaugas, dažnai tampančiomis puikia išeitimi žmonėms, kurie negali patys reguliariai rūpintis kapu. Mes prižiūrėsime jūsų kapavietę pageidaujamu reguliarumu arba atliksime vienkartinį bazinį kapavietės sutvarkymą. Bazinio tvarkymo metu ne tik išnešime šiukšles, sušluosime lapus ar surinksime nuvytusias gėles, išravėsime piktžoles, tačiau ir atnaujinsime kapo elementus. Dirbame jau ne vienerius metus, todėl turime sukaupę daug profesionalių priemonių ir žinių, kuriomis visuomet pasidalinsime su jumis. Taip pat pakonsultuosime visais rūpimais kapavietės atnaujinimo ir tvarkymo klausimais.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau