Kapų tvarkymas Riešės kapinėseTeikdami tokią paslaugą kaip kapų tvarkymas Riešės kapinėse – klientams visuomet rekomenduojame nepamiršti skirti deramą dėmesį paminklo ir plokštės pasirinkimui. Paminklo, kapų plokštės gamybos technologija ir medžiaga labiausiai lems šių statinių ilgaamžiškumą ir tvarumą.

Kokybiška granito plokšte uždengtas kapas – patogus ir ypatingos priežiūros nereikalaujantis sprendimas. Pilnai plokšte dengtai kapavietei nei spygliuočiai, lapuočiai medžiai, nei piktžolės nekelia jokios grėsmės. Vėliau atnaujintu kapu pasirūpinsite greitai, tereikės perbraukti šluotele ir išnešti šiukšles. Šį sprendima ypatingai pamėgo laiką taupantys klientai. Įdomu tai, kad kapavietę galite dekoruoti ne tik įvairių formų, spalvų bei stilių granito plokšte, tačiau ir sukurti išskirtinį dizainą suderindami granito plokščių komplektą.

„Monumentas“ teikia visas kapų priežiūros paslaugas nuo A iki Z: nuo projektavimo ir gamybos iki įrengimo. Pirmiausia kapų tvarkymo ir atnaujinimo detales suderiname su klientu, tik tuomet pradedame darbus. Kuriame 3D vizualizacijas – nuo šiol įvertinti ir koreguoti projektus dar paprasčiau. Galerijoje kviečiame pamatyti mūsų įgyvendintus kapų projektus ir jų 3D vizualizacijas.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau