Kapų tvarkymas Rasų kapinėseMūsų komanda teikia kapų tvarkymo paslaugą senosiose istorinėse Vilniaus Rasų kapinėse. Šios kapinės stebina savo autentiškumu ir yra priskiriamos kultūros paveldo teritorijai. Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, jeigu kapavietės yra įrašytos į Kultūros vertybių registrą, jose planuojant statyti, rekonstruoti kapo antkapius, paminklus ar kitus kapavietės statinius, būtinas Kultūros paveldo departamento teritorinio padalinio leidimas.
Mes padedame nemokamai suderinti projektus su kapinių administracija ir Kultūros paveldo departamentu – pasirūpiname visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Ši paslauga ypač svarbi, jeigu norite skubiai gauti leidimą įrengti kapavietę. Pasirūpinsime visais dokumentais ir netrukus galėsite pradėti įsirengti ar atnaujinti amžinojo poilsio vietą.

Profesionaliai ir kruopščiai restauruojame senas kapavietes arba suprojektuojame naują kapavietės projektą atitinkantį visus kultūros paveldo standartus. Atlikdami darbus istoriją deriname su inovacijomis – siekiame išlaikyti kapavietės autentiką, tačiau kartu pasitelkiame modernias projektavimo ir gamybos technologijas. Pavyzdžiui, klientams pageidaujant parengiame kapavietės 3D projektą, leidžiantį nedelsiant įvertinti kapo vizualą ir jį koreguoti tol, kol randame geriausią variantą.

Norėdami užsakyti mūsų paslaugas, ar ieškodami pagalbos tvarkant kapus Rasų kapinėse – užpildykite užsakymo formą. Susisieksime su jumis per vieną darbo dieną ir pateiksime pasiūlymą.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau