Kapų tvarkymas Liepynės kapinėseKokybiškas kapų tvarkymas Liepynės kapinėse – visas kapo atnaujinimo ir sutvarkymo paslaugas gaukite iš vieno tiekėjo rankų. „Monumentas“ rinkoje išsiskiria ne vien taikomomis pažangiomis 3D projektavimo technologijomis, moderniais sprendimais, tačiau ir tuo, kad įmonė pasirūpins dizainu, gamyba ir tvarkymu. Nuolatos sekame besikeičiančias kapų dizaino tendencijas ir ieškome metodų, leisiančių suderinti patogumą ir stilingumą.

Išskirtinį dėmesį teikiame gaminių kokybei – naudojame tik aukščiausios klasės įvairių spalvų ir formų marmuro, granito akmenis, dekoratyvinius spalvotus akmenukus, mulčio ar juodžemio dangą. Kuriame išskirtinius rankų darbo kapų aksesuarus – originalios skulptūrėlės, vazos puikiai įamžins amžinybėn iškeliavusio atminimą. Kiekvienas aksesuaras ar gaminys įsilieja į bendrą kapų tvarkymo projektą ir tampa neatsiejama kapavietės dalimi.

Kviečiame peržiūrėti mūsų jau įrengtas kapavietes, jas įvertinti ir pasisemti idėjų – įvairių pavyzdžių rasite mūsų galerijoje. Pageidaudami susikurti panašų projektą, siųsdami užklausą, būtinai paminėkite jums patikusią kapavietę – kartu surasime geriausią variantą jums.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau